Yer Çekimine yenilen Düşük Omuzlar!

Zaman zaman kıyafetlerin çeşitli detayları ya da farklı yeni model özelliği sezonlarda en dikkat çekici noktalara dönüşüyor. Kimi zaman etek boyu, kimi zaman kumaş özelliği, kimi zaman da üzerine iliştirilmiş bir aksesuarı modanın odak noktası haline gelebiliyorlar. Bu sezonun da en dikkat çekici trendlerinden biri, düşük omuzlar. Kadının zarifliğini ön plana çıkartan bu detaya uyum sağlayarak, şimdi kıyafetlerimizin omuzlarını düşürme vakti!

Yılın en önemli ve dikkat çekici trendlerinden biri olan düşük omuzlar, bu yıl özellikle püsküllü, hafif ve katlı kesim kumaşlarla birleşerek, adeta kadına ayrı bir zarafet ve hava katıyor diyebiliriz. Özellikle düşük omuzlu bluzlarla kombinlenen ve bu yılında trendlerinden olan ‘hasır şapka’ ve ‘mini şortlar’ ile stilinize ekstra minimal bir hava katmak mümkün oluyor. Bunun yanı sıra baharda spor ayakkabılarla da kombinleyerek hoş bir görüntü elde edebilecekken, güneşin tam olarak hissedilebileceği sıcak yaz günlerinde de sandalet ve terliklerle harika bir uyum sağlanabilir.

”Düşük omuzlu kıyafetleri kimler tercih etmeli?” sorusuna yanıt verecek olursak da, özellikle omuz bölgesini daha geniş göstermek isteyen herkesin tercih etmesi gereken detaylardan biri diyebiliriz. Fakat üst beden kısmı çok geniş olan kadınlar, özellikle etek ucuna doğru genişleyen ve daha salaş olan modelleri tercih etmeliler. Bunun yanı sıra eski dönemlerin tarzını stiliyle birleştirmiş ve bunu takip eden herkesin de, tarzlarında 70’lerin bohem havasını yaşatacağı modellerden biri desek yanılmayız. Geçmişe dönük yaşadığımız bu son yıllarda, günümüz ve geçmişin birleşiminden doğan modern dokunuşlarla fark yaratabiliriz.  Çeşitli model ve trendlerden oluşan düşük omuzlu kıyafetler için, sen de mutlaka gardrobunda şimdiden yer açmalısın!

Bardot Blouse

₺45,99 ₺29,99

Patterned Blouse

₺49,99 19,99

Strapless Dress

₺89,99

Patterned Trousers

69,99
Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir