Yaza Yakışır Elbise Modelleri

Sıcakların hızla arttığı, gölgede bile sıcaktan terlediğimiz bugünlerde, kadınları bi nebze bu dertten kurtarsa kurtarsa yazlık Elbise Modelleri kurtarır. Efil Efil yazlık kumaşlardan yapılmış elbiseler hem terletmez, hem de hoş görünümü ile günlük sokak stilinden tutun da her ortamın bir numaralı giysisi olabilir.

Bunaltıcı sıcaklarda hepimizin kurtarıcısı olan bu trend elbiseler, bunaltıcı sıcaklardan bizi kurtarmaya geliyor. Peki sezonun en trend Elbise Modelleri arasında, senin favori modelin hangisi?

Bu Yaz Omuzlar Hep Düşük!

Bu yazın olmazsa olmaz stillerin tamamlayıcı olan omzu düşük kıyafetler özellikle elbiseleri sarmış durumda. Hem 70’lerin havasını üzerinizde hissedebileceğiniz bir şıklık olurken, hem de modern çizgilerle yeni yüzyılın göz alıcı kalıplarını bir arada sunan modellerden. Şık bir gözlük, hasır şapka ve sandaletinizle kombinlediğinizde harika bir uyum sağlanabilir.

JOVE DÜŞÜK OMUZ ELBİSE 

49.99 TL

JOVE DÜŞÜK OMUZ ELBİSE 

89.99 TL

Uçuş Uçuş Askılı Elbiseler

Vücuda yapışmayan kesim ve kalıplarıyla bu yazın en trend Elbise Modelleri arasında vitrinlerde yerlerini almaya başaran bu modeller, özellike dağınık bir topuz, dalgalı açık saçlar ile harika bütünlük sağlayan modellerden. Gideceğiniz yere göre ister sandalet, ister topuklu ayakkabıyla farklı farklı kombin yapabilirsiniz.

ASKILI SALAŞ ELBİSE MAVİ

49.99 TL

JOVE ASKILI ELBİSE 

79.99 TL

Denimlere Merhaba De!

Her yıl mutlaka denim ya bir kotta, ya bir gömlekte ya da etekte trend olarak karşımıza çıkıyor. Bu yıl ise kot elbiselerle karşımızda! Spor ayakkabı olsun, ister sandalet, bu sezon denim Elbise Modelleri herşeyle eşsiz bir uyum sağlıyor. Farklı elbise modelleri için tıklayınız. 

MAVİ DENİM ELBİSE

129.99 TL

VERO MODA

69.99 TL

V Yaka Elbise

Şıklığın bir diğer modeli ise yazın hitlerinden kruvaze  yani v yaka elbiseler. Kullanım açısından çok büyük rahatlık sağlayan bu Elbise Modelleri, hem boyu daha uzun gösteriyor hem de çok şık duruyor. Saçın doğal en doğal halleri de en çok bu elbise modeline yakışıyor.

Kruvaze ELBİSE

49.99 TL

KRUVAZE ELBİSE

49.99 TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir