Bu Yaz Tüm Sokaklarda Twist Zamanı!

Baharın gelmesi, hatta artık yazın yüzünü ara ara göstermesiyle birlikte, kıpır kıpır içimizi saran enerjiyle sokaklarda Twist zamanı! Günlük giyimde, davette hatta ve hatta düğün sezonunun açıldığı bu son günlerde, tüm gözleri üzerine çekmek tamamen senin elinde! ”Ne giyeceğim?” derdinden kurtaracak, 2016 ilkbahar-yaz en son trend renk ve modellerin yer aldığı, muhteşem elbise önerilerini keşfetme zamanı!

Neden Twist?

2016 ilkbahar yaz sezonunda bir çok marka, yazın trendlerine göre kendine has tasarımlarını severleriyle buluşturdu. Şüphesiz bunlardan biri olan bu özgün ve kaliteli marka da, kendine has stili ve en trend yaz koleksiyonuyla, bu sezon da moda severler tarafından çok konuşulanlardan biri olmayı başardı. Özellikle kadınların yaz aylarında en çok tercih ettiği elbiseleri, tasarımlarında göze çarpan keskin çizgileri ve tasarımlarıyla birleştirerek, tarzını ve tavrını hepimize net bir şekilde kanıtladı!

Özellikle bu sezon elbise modellerinde boncuk işlemeleri, efil efil şifon kumaşları ve yılın trend renklerini bir uyum içerisinde, tüm koleksiyonda görmek mümkün oluyor! Stilinde ışıl ışıl parlamanı sağlayacak tüm detayların, koleksiyonun her bir parçasında yer aldığı açıkça görülüyor. Sen de stilinde minimal tarzın öncülerinden olan Twist parçalarına yer vererek, farkını tarzınla ortaya koymaya ne dersin?

Twist Elbise
111,00 TL
Twist Elbise

199,00 TL

Twist Elbise
229,00 TL
Twist Elbise

259,00 TL

T. Elbise
259,00 TL
T. Elbise

259,00 TL

T. Elbise
299,00 TL
T. Elbise

299,00 TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir