Nisan Ayı İtibariyle Twist’te Hadise Etkisi!

Uzun zamandır, yeni sezon tanıtımlarında 2016 ilkbahar yaz sezonunda şarkıcı Hadise ile koleksiyonlarından birine imza attıklarını açıklayan Twist, koleksiyon parçalarını nisan ayı itibariyle satışa çıkarttı! Hadise’nin tıpkı kendisi gibi dinamik ve hareketli parçalardan oluşan ve şehrin enerjisini yükseltecek koleksiyonu sizlerle!

Şarkılarıyla birçok kişi tarafından takip edilen Hadise, bu kez moda dünyasına bomba etkisi yaratacak bir giriş yaptı. Daha önceden kendi kıyafetlerini kız kardeşinin tasarladığını söylese de artık kendi koleksiyonuyla tüm severlerin dikkatini çekiyor. Ünlü marka, nisan ayı itibariyle koleksiyonu tüm Twist mağazalarında ve online noktalarda ”Hadise for Twist” adıyla satışa çıkardı.

Koleksiyon parçalarının da temasını oluşturan ‘lüks denim’ ve ‘ışık oyunu’ olarak tanımladığı koleksiyonunda özellikle denim hakimiyetini sağlarken, siyah ve beyaz rengin zıtlığından oluşan zarafetin de ağır bastığını görüyoruz. Özellikle bu yılın da modası olan şifon kumaştan yapılmış pul payet işlemeli ve baskı desenli tasarımlar oldukça dikkat çekiyor. Denim ve yüksek bel uyumunu culottes şıklığı tamamlarken,  tüm bunların yanında aksesuar tasarımında da taş ve boncuk işlemeli modellerle farklılığın baskın olduğunu görüyoruz.

Koleksiyonun detayları tıklayınız!

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir