Yükselen Trend: Yazlık Midi Etek Modelleri

Uzun ve mini etekler derken trend şimdi ortasını bularak midi eteklerde yükselmeye hızla devam ediyor. Hem rahatlık ve de şıklık severlerin kulak asması gereken bir trend! Midi Etek Modelleri sokak stilini sarmışken, hala haberdar olmayanlar dolaplarında yer açmalılar. Çünkü bu sezonun bu trendi şıklığıyla kombinlerinizin en önemli parçası olmaya adaylar. 

Bu yılın Midi Etek Modelleri arasında en trend kesimler kuşkusuz pilili, anvelop ve dokumanın aksine örgü kumaşlardan yapılmış özgün kesimler geliyor.

Nasıl Kombinlenir?

Midi etekler diz altından bileklere kadar boy boy ve farklı kesimlerde olabilir. Özellikle gideceğiniz ortama göre kombin parçaları farklılık gösterse de günlük giyiminizde yılın gene en dikkat çeken trendlerinden olan gladyatör sandaletlerle de harika bir uyum yakalanabilir. Bunun yanı sıra topuklu ayakkabılarla birlikte kullanıldığında ise daha feminen yani baskın bir görünüme kavuşulur.

Crop-Top üstler bu yıl vitrinleri fazlaca süsleyen parçalardan olmasına rağmen, Midi Etek Modelleri ile bir araya getirildiğinde kendini bulduğunu ve kadının duruşunu daha da ortaya çıkardığını söylemeden geçmeden olmaz.

Dökümlü çizgili etek

29.99 TL

Pilili etek

49.99 TL

Metalik pilili etek

49.99 TL

Anvelop kesim midi etek

49.99 TL

Pamuklu dokuma etek

49.99 TL

Yumuşak kumaşlı etek

64.99 TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir