İçi Dışı Bir Trend: Transparan Pantolonlar!

Gün geçmiyor ki yeni başladığımız bir haftaya girerken, yeni bir trend daha ortaya çıkmasın! Geceyle gündüz şıklığının birbirine karıştığı ve yeni trendlerin ortaya çıktığı bu günlerde, birbirinden yeni ve cesur trendler bizleri hayrete düşürmeye yetiyor. Bunlardan birisi olan ve ünlü ikonların da sıkça tercih ettiği yepyeni bir trend, baştan aşağı Transparan Pantolonlar.

2016 sezonu, cesaretin sezonu desek yeridir. Ünlü markaların tasarımlarını incelediğimizde de bu detayı görmemek mümkün değil. Eskiden astar kumaşın üzerini süsleyen dantel ve tüller, bu yıl cesur Transparan Pantolonlar ile bütünleşerek, moda dünyasında yepyeni bir akımın başlangıcı oluyor. Eski dönemlere kadar uzanan danteller, yeni cesur dünyanın çizgileriyle birleşerek minimal bir görünüm oluşturuyor. İçi dışı bir olan bu sezonda, cesaret güzel olmanın en önemli adımlarından biri. Kısa mini şort detayının üzerine iliştirilmiş transparan dantel ve tüller, hem gece hem de gündüz kombinlerinin en gözde parçası olmaya aday!

Sen de ister günlük sokak stilinin tamamlamak için, istersen de gideceğin bir davette şık bir görünüm oluşturup tüm gözleri üzerine çekmek için, bu Transparan Trendi Keşfetmeye başlamalısın!

Düz kesim dantel pantolon

99,99TL

Tül pantolon

129,99TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir