Stiliyle Herkesi Büyüleyen Yıldız Barış Arduç

Kiralık Aşk’ın yıldızı Barış Arduç, dizideki uyumlu ve göz alıcı stiliye gün geçtikçe herkesi büyülemeye devam ediyor. Erkek modasında adeta stil ikonu olan Barış Arduç, oeki günlük sokak stilinde nasıl giyiniyor?, En çok sevdiği giyim parçaları hangileri? ve bilinmeyen yönleri nelermiş hepsini inceliyoruz. 

 

Yeteneğini zaten her fırsatta bize kanıtlayan ve herkes tarafından da bunun çok sevilmesini sağlayan Barış Arduç, bununla da kalmayıp her fırsatta oyunculuk eğitimi alarak kendini daha da fazla geliştiriyor. İnsanın içi dışına yansırmış misali, kendisinin mütevazi kişiliğinin de duruşuna ve tarzına yansıyarak farkına ortaya koyduğu da açıkça ortada. Dizideki gibi gerçek hayatta da spora düşkün kimliğiyle ön planda olan oyuncu, düzgün fiziğini de bu sayede koruyup ve dikkat ettiği her haliyle belli oluyor.

Dizide özellikle sporcu kimliğiyle tanıdığımız Barış Arduç, sanılanın aksine günlük hayatta yani sokak stilinde daha spor ve salaş parçaları bir araya getirmeyi seviyor. Stilinde tişört giymekten asla vazgeçmediğini verdiği her röportajlarda söyleyen oyuncu, rahat spor ayakkabılarıyla da uyum içerisinde tarzını desteklemeyi iyi becerenler arasında yer alıyor.

Tabii tüm bunların sonunda Barış Arduç hakkında küçük ipuçları vermeden de yazıyı bitirmek olmaz.*Kendisinin en sevdiği dizi: Vikings,

*Bir kadında en sevdiği ve çok hoşlandığı aksesuar: Saç Bandı

*Bir kadında en sevmediği: Makyaj

*Stilinin tamamlayıcı parfümü: Dolce&Gabbana the one

*Burcu: Terazi

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir