Şıklığın Yeni Trendi: Sivri Burun Babet

Hem şık kombinlerin tamamlayıcısı, hem de her kadının kurtarıcısı babetler, bu sefer sivri burun ve göz alıcı desenler ile karşımızda. Yazın son trend renkleri ve işlemeleri ile bir araya gelmiş Babet modelleri, yeni sezonda hepimizi etkisi altına alacak! Her türlü kıyafetin altına en iyi şekilde uyum sağlayıcı özelliğiyle bilinen babetlerin, şimdi yepyeni sivri burunlu haliyle tanışma zamanı!

Hem Rahat, Hem Şık ol!

Yıllar geçse bile Babet, hiç trendi ve modası asla geçmeyecek ayakkabı modelleri arasında olmayı çok iyi başarıyor. Hatta bazen çoğu kadın için, yüksek topuklu ayakkabıyla geçirilen yorgun bir günün sonrası, çantadan çıkartılıp giyilen ve bu yüzden de kurtarıcı özelliği olan ayakkabılar arasında görülen modellerden biri diyebiliriz. Bu sezon ise Sivri burun Babet modelleri, hem rahat giyim severlerin, hem de şıklıktan ödün vermeyen kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Kısacası şunu demeliyiz ki, yıllar geçse bile babetler vitrinlerden asla inmeyecek gibi görünüyorlar.

Sezonun Son Trendi Modellerle, Tüm Dikkatler Üzerinde!

Bu yıl ayakkabı tasarımlarını incelediğimizde, farklı trendler ve iddaalı modellerle karşı karşıya kaldığımız bir sezon olduğunu görmemek mümkün değil. Bunlardan nasibini alan ayakkabılardan biri de, şüphesiz babetler oluyor. Sezonun son trendlerinden olan şeffaf görünümler, maskülen sivri burunlar, bol işlemeli detaylar ve çarpıcı renkler adeta babetlerle birleşerek, mükemmel tasarımlara dönüşüyor. Kadınların rahatlık için tercih ettiği babet, bu yaz göz alıcı ve şık modellerle birleşerek her ortama uyum sağlayacak nitelikte!

Fox Shoes

44.99 TL

FashionKiller

47.00 tl

FashionKiller

47.00 tl

FashionKiller

47.00 tl

MeCrea

64.90 TL

MeCrea

69.90 TL

MeCrea

69.90 TL

MeCrea

69.90 TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir