Sezonun En Şık 10 Midi Elbise Modeli

Bir uzun bir kısa derken, şimdi orta yolu bulan elbise, 60’lı ve 70’li yılların vazgeçilmezi olan midi boy ile vitrinleri süslüyor. İster gece, ister gündüz kombinlerinin en zarif parçası haline gelen Midi Elbise Modeli, bu yaz senin de stilinin bir parçası olsun istemez misin?

Peki nasıl kombinlenir?

Her ne kadar toplum içerisinde uzun boylu ve beli ince olan kadınlara çok yakışacağı söz konusu olsa da, sanılanın aksine eğer doğru parçalarla kombinlerseniz yakışmayacak diye bir kural yok. Önemli olan doğru kombin parçalarını seçmek ve bir araya getirmek. Eğer kısa boyluysanız tek parça olan koyu renkli ve sade midi elbise modeli ile stilinizi tamamlayarak, boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.  Bunun yanı sıra isterseniz topuklu ayakkabılarla tamamlayarak çok şık, zarif ve daha uzun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu sezon beyaz sneakers tarzı ayakkabıların yılı diyebiliriz. Özellikle midi Boy Elbise Modeli de adeta sneakerslar için yaratılmış durumda. Hem spor, hem de şık bir görünüm için sen de kombinini sneakers ile tamamlayabilirsin.

Serin yaz akşamlarında ise elbisenin üzerine alacağınız bir kot ceket ya da omuzunuza atacağınız herhangi ceketle de harika bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazlık kısa ya da trend olan uzun hırkalar ile de hoş bir tarz oluşturabilirsiniz.

Bu yaz terlikler ayaklarınıza özgür adımlar kazandırırken, Midi Elbise Modeli ile de tamamlandığında salaş bir şıklık yakalanıyor. Rahatlık gibisi yok diyenlere özellikle bu kombini denemelerini öneririz.

Modal elbise

44.99 TL

Yan yırtmaçlı elbise

44.99 TL

Pilili elbise

74.99 TL

Lastikli metalik elbise

49.99 TL

Modal elbise

64.99 TL

Kırçıllı koton elbise

34.99 TL

Tropikal desenli elbise

49.99 TL

Yan yırtmaçlı elbise

79,99 TL

Zikzak dokumalı elbise

49.99 TL

Tığ işlemeli elbise

74,99 TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir