Rio de Janeiro’da Louis Vuitton Esintisi!

Ünlü markalar 2017 koleksiyonlarını birer birer tanımaya başladığı bugünlerde, bunlardan en dikkat çekeni kuşkuşuz Louis Vuitton oldu! Hayata bakış açısını yansıtan modern çizgileri ve geleceği benimseyen tasarımları ile Nicolas Ghesquiere, bir kez daha çok konuşalacak bir defileye imza attı. Mekan seçiminde de Rio de Janeiro’yu seçerek farkını ortaya koydu.

Baştan Aşağı Fütürizm!

Louis Vuitton resort 17 koleksiyonunda yer alan tasarımlarını incelediğimizde, tasarımcının çalışmalarında baştan aşağı fütürizm izlerinin hakim olduğunu söylemek doğru olur. Vizyonu gereği de tasarımcı, geçmişin geçmişte kaldığını ve bu yüzden de hep tasarımlarında geleceğin ve modern çizgilerin yer aldığını her fırsatta dile getirmişti. Şimdiki koleksiyon mekanının seçiminde de tasarımcının bunu ön plana çıkartma isteğini görmemek mümkün değil.

Modern zamanın havasını her bir tasarımda hissedeceğiniz, özellikle geometrik çizgilerin yer aldığı koleksiyonda, asitmerik kesimlerin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Tasarımlarına baktığımızda  sarı, turuncu, kırmızı, mavi renklerin ağırlıklı olmasıyla, 2017 sezonuna damga vuracağının da söyleyebiliriz.

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir