Oysho ve Zara Online Satışa Başladılar!

Evet duymayan kalmasın! Özellikle alışveriş severler için muhteşem bir haberimiz var. Kalitesi ve gerek tasarımıyla yakından takipçisi olduğumuz birbirinden iyi markalar artık online satış dönemine resmen geçiş yaptılar. Sırasıyla Zara, Oysho ve şimdi de Zara Home takipçilerine muhteşem bir kolaylık sağlayacak, online satış yöntemini artık resmen hayata geçirdiler!

 Modayı çok severken yoğun iş temposundan vakit bulamayanlar ya da mağaza mağaza gezmekten yorulanlar için muhteşem bir kolaylık olacak  diyebiliriz.  Zara‘nın yanında inditeks grubunun diğer Bershka, Massimo Dutti, Pull&Bear gibi markaları da 13 Ekim itibariyle online satışta yerlerini aldılar.

Ama özellikle İnditex Grubu, Türkiye’de online alışveriş için en doğru zamanın, şu andan itibaren en iyi karar olduğunu belirtirken, bununla birlikte 39 Avrupa ülkesinde daha online dönemi başlattıklarını belirtti. Hatta bununla da kalmayıp açıklamalarına devam eden İnditex, Türk müşterileri için ”Ne istediğini bilen, talepkar ve elegant” yorumunu dile getirdi.

İster kadın olsun, ister erkek, modayı yakından takip ederken, kaliteli ve stil giyinmeyi benimsemiş herkesin http://www.zara.com/tr/ resmi sayfasını ziyaret ederek online satış rahatlığının tadını çıkarmalarını öneririz.

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir