Ofis Şıklığı İçin 3 Farklı Kombin Önerisi

Çoğumuz ofiste evimizde geçirdiğimiz vakitten daha fazlasını geçiriyoruz. E haliyle durum böyle olunca da akşamdan başlayan ‘yarın ne giysem?’, ‘toplantıda ne giymeliiym?” gibi sorular kafamızı meşgul ediyor. İşte bu düşüncelerden sizi kurtaracak Ofis Şıklığı için, 3 farklı Kombin önerisini keşfetmeye başlamalısınız.

Ofis şıklığı için olmazsa olmazlardan ilki kuşkusuz kaliteli kumaşlara sahip giysileri edinmektir. Kaliteli elbetteki çok pahalı olması anlamına gelmez. Kumaşın yapısı, duruşu, mevsime uygunluğu, kalıbı bunlar kuşkusuz çok önemlidir. Bunların yanına yazın trendleri ve kesimleri de eklenince, günlük sokak giyiminin yanı sıra ofiste de tüm gözleri üzerinize çekebilir ve gününüzün güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bu yaz en çok sevilen tulum ile sade bir şıklık yakalayabilir ya da pudra bir elbiseyle de ofiste her ortama uyum sağlayacak elegan bir stil oluşturabilirsiniz. Yahut isterseniz çizgilerle yoğun geçeçek bir güne hareket katabilirsiniz. İşte dolabınızdan kalın giysileri çıkartıp, yazlık Ofis Şıklığı yaratacak son trend 3 farklı kombine yer açma vakti çoktan geldi bile!

Sırtı cut-out kesimli tulum

119.99TL

Kapaklı çapraz çanta

49.99TL

Örgü desen ayakkabı

119.99TL

Shift elbise

89.99TL

Metalik Topuklu Ayakkabı

84.99TL

Çift Bölmeli Çanta

69.99TL

Dökümlü Palazzo pantolon

89.99TL

Tişört

49.99TL

sivri ve düz tabanlı ayakkabı

64.99TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir