Neslihan Atagül’ün Günlük Sokak Stili

Ekranların doğallığı ve sempatikliğiyle sevilen yüzü Neslihan Atagül‘ü zaten çoğumuz çok izlenen Kara sevda dizindeki rolüyle tanıyor ve tarzını çok beğeniyoruz. Peki dizideki görünümünün aksine, günlük sokak stilinde hangi parçaları tercih ediyor, stilinde öne çıkanlar neler? Merak edenler için tüm detayları inceledik.

Kareli gömlek çoğumuzun sevdiği ve sıkça tercih ettiği parçalardan bir tanesi. Ama bunlardan farklı olarak Neslihan Atagül de, bu gömleğin sadece kışın giyileceğine inanmayanlardan olduğunu, yaz aylarında sıkça beline bağladığı kareli gömleğiyle de hepimize kanıtlıyor.

Bu yıl denimin her yerde hakim olduğunu hepimiz biliyoruz.  Bu yıl çoğu ünlü markalar ve tasarımcılar koleksiyonlarında denimden vazgeçemediklerini vurgularken, anlaşılan o ki Neslihan Atagül‘de denimden vazgeçemeyenler arasında yer alıyor.

Günlük hayatta az makyaj ya da sıfır makyaj ile doğallıktan yana olan Neslihan Atagül, rahat ve spor giyimi de sıkça kullananlardan biri. Özellikle salaş parçalar ile bol kesimler sokak stilinin en önemli ve vazgeçilmez parçalarından desek yanılmayız.

Gece davetlerinde de her fırsatta ne kadar yaratıcı ve cesur kombinleri sevdiğini, her fırsatta yaratıcı tarzından görmek mümkün oluyor! Klasik bir elbiseyi, ufak dokunuşlarla farklı bir stile dönüştürerek, tüm gözleri üzerine çekmeyi çok iyi beceriyor.

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir