1 Milyon Dolarlık Lady Gaga Şapkası!

Adını sürekli farklı ve çılgın kıyafetleriyle duyurmayı Başaran Lady Gaga, bu sefer tarzının yanında milyon dolarlık şapkasıyla da konuşulmaya başlandı. Evet yanlış duymadınız! Yakın zamanda Lady Gaga’nın Paris Victoria’s Secret Defilesinde taktığı şapkanın değerinin 1 milyon dolar olduğu açıklandı!

Geçtiğimiz günlerde Paris’te Victoria’s Secret defilesinde sahneye çıkan Lady Gaga, ünlü tasarımcı Gladys Tames Millinery imzalı milyon dolarlık şapkayı takarak adından sıkça söz ettirdi. Ünlü şarkıcı, yetenekli tasarımcıyla daha öncelerde de birlikte çalışmıştı.

‘Joanne’ albüm kapağındaki şapka tasarımı da Millinery’e ait. Fakat bu sefer ki şapka tasarımının diğerlerinden farkı oldukça büyük. Çünkü değeri tam 1 milyon dolar!  Paki bunu bu kadar değerli yapan ne? İşte bu sorunun cevabı oldukça açık. 45 binden fazla Swarovski taşlarından oluşan bu şapkayı,  yaklaşık 10 kişilik bir ekip 300 saatte ortaya çıkarmış. Şapkanın ucundan sarkan püsküllerin da tamamı el yapımı ve kristallerden oluşuyor.

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir