Yılın En Rahat ve Şık Trendi: Espadril

Bu sezonun belki de en renkli, yeri geldiğinde en spor ve şık trendi Espadril ile bu yaz kombinler her zaman olduğundan daha çok keyfine düşkün! Yaz stilinin moda trendlerinde olan salaş parçalar, elbiseler ve culottes pantolonlar ile mükemmel bir uyum yakalamak mümkün oluyor. Peki bu sezonun en çok göze çarpan Espadril modelleri nelermiş bir göz atalım.

1-) Gelecekten İlham Alın!

Bu sezon belki de moda sektörüne en çok damga vuran renklerden biri, kuşkusuz metalik renkler oldu. Yeri geldi eteklerde, yeri geldi oje ve aksesuarlarda şimdi de Espadril ile sizlere geleceğin çizgilerinden ilham vermeye geliyor! Kombininde muhteşem son dokunuşlar arayanların mutlaka bu modele kulak vermeleri gerekir.

2-) Payet Aşkına!

Her en kadar düz rahat tabanıyla tercihi rahatlıktan olup da gene de ışıltılı görünümden hoşlanıyorsanız bu Espadril modeli tam sana göre. Hatta akşam üstü gideceğin davette bile uygun bir kombinle rahatça giyebilir, payetlerin parıltısıyla etrafa ışık saçabilirsin.

3-) Sadelik Gibisi Yok!

Eğer tercihiniz her zaman yazın renkleri olan açık tonları seviyorsanız, beyaz bir Espadril ile her kesim ve her renk kombininizi rahatça tamamlayabilir ve bu yazın stilini sadelikten yana kullanabilirsiniz.

4-)Hem Spor, Hem Şık!

Yazın en trendlerinden olan bu ayakkabı modeliyle hem rahatlık isteyip hem de her zaman şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, kesinlikle bu model tam size göre! Hasır taban ve burun ile spor bir görünüm yakalarken, üstündeki seyrek boncuk işlemeleriyle de şıklığı yakalacaksınız.

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir