KenzoxH&M Koleksiyonundan İlk Kareler!

Bir çok ünlü markanın bir araya gelerek iş birlikleriyle kusursuz tasarımlar doğmasına defalarca şahit olduk. bu kez de Paris moda evinin incisi KenzoxH&M işbirliğinin kusursuz, özgüven ve yaratıcılık dolu koleksiyonundan ilk parçaları incelemeye başlayabiliriz.

Kreatif direktörlüğünü Carol Lim ve Humbero Leon’un yaptığı koleksiyonun ilgi çekici fotoğraflarını ise Oliver Hadlee Pearch çekti. Tasarımın ilk parçalarını incelediğimizde tamamen bireysel duruş ve yaratıcılığın ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Koleksiyonun başlıca parçaları birbirinin devamı olan desenler, tek parça tayt, ceket ve çoğunlukla kaplan desenenin ön planda olduğu tasarımlar göze çarpıyor. Bunun yanı sıra uyumlu işbirliği içinde olan ikili bir ilke imza atıp, koleksiyon çekimlerinde farklı yüzleri ön plana çıkardılar.

Paris doğumlu bir müzisyen, pembe kürk ceketiyle gözleri üzerine çeken makyaj artisti ve  bir öğrencinin reklam yüzü olması oldukça farklı ve dikkat çekici. KenzoxH&M koleksiyonunun tamamı ise 3 kasım 2016’dan itibaren seçilmiş mağazalarda yerlerini alacak.

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir