Dünden Bugüne Elçin Sangu’nun Kendine Hayran Bırakan Stili!

Bir çok kişi tarafından özellikle Kiralık Aşk ile daha çok tanınıp sevilen Elçin Sangu‘yu hem daha iyi tanıyoruz, hem de kendine hayran bırakan göz alıcı stili hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Öyleyse ekranların sevilen yüzü, turuncu saçlı kızını daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Peki çok fazla sevilen Elçin Sangu Kimdir?

Aslen çerkez asıllı ve 1985 ağustos doğumlu olan güzel oyuncu Elçin Sangu, yeteneğinin kaynağında belli ki aldığı iyi eğitimlerin de payı büyük. Öyle ki kendisi Mersin Üniversitesi, Opera bölümünü başarıyla tamamlamış ama bununla da kalmayıp Yeditepe Üniversitesi güzel sanatlar fakültesini de burslu olarak bitirmiştir. Kiralık Aşk’ın yanı sıra aslında bir çok dizide de geçmişte karşımıza çıkmıştır. (Öyle bir geçer ki zaman, Kurt Seyit ve Şura)

Stiline gelecek olursak, günlük sokak tarzını incelediğimizde de rahatlığı, doğallığı ve salaş giyimi oldukça fazla sevdiği belli oluyor. Bu yılın trendleri arasında olan bol kesim ve renkli parçalar adeta Elçin Sangu’nun tarzını oluşturuyor.

Aksesuar ve gözlüklerine gelince, şüphesiz her defasında kendisine en yakışanı seçmeyi çok iyi bildiğini söyleyebiliriz. Sezonun en trend aksesuar trendlerini öğrenmek isteyenler, güzel oyuncuyu takip etmeleri yeterli olur desek yanılmış olmayız.

Her şeyden bahsedip de tabii ki oyuncunun ayakkabılarından bahsetmemek olmaz. Hem oynadığı Kiralık Aşk dizisinde, hem de günlük hayatta ayakkabılarına oldukça önem veren güzel oyuncu belli ki modaya uymayı seviyor!

Dinamik ve enerjik oyuncu Elçin Sangu stilini incelediğimizde, bir önemli detay da tabii ki rengarenk ve ışıltısıyla göz alan elbiseleri. Her defasında kendisine çok yakışan elbise modelleriyle, her birimizi mest ettiğini de söylemesek olmazdı.

Bunun yanı sıra Elçin Sangu bilindiği üzere bir çok reklam markasının da yüzü olmuştu. Markadaki stili ve kıyafetleri detaylı incelemek için tıklayınız.

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir