Geçmişten Günümüze Esra Erol’un Saç Stili

Ekranların sevilen yüzü Esra Erol’un saç stilini sürekli değiştirmeyi sevenler arasında geliyor. Zira sempatik tavrı ve doğallığını konu aldığımızda stilinde nasıl bir değişiklik yaparsa yapsın kendisine çok yakışıyor. Ama tüm bunların yanında bu kadar sevildiği için de stili ve saç modelleri hayranları tarafından sık sık takip ediliyor ve örnek alınıyor. Peki geçmişten günümüze Esra Erol saç stilinde nasıl bir değişikli geçirmiş göz atıyoruz.

Aslen 12 mayıs 1982 doğumlu olan Esra Erol, kariyerinde de önemli başarılara imza atmış ve gün geçtikçe de iş hayatında hızla yükselen isimlerden bir tanesi olmayı başarmış. E tabii ki bu başarının yolunda stiline de dikkat ettiği apaçık belli oluyor.Geçmişten günümüze değişmeyen br gerçek varsa o da asla Esra Erol’un kahverengi saç renginden vazgeçemediğidir. Biraz incelediğimizde görüyoruz ki stilinde karamel, kızıl kahve, bal köpüğü, küllü kahve tonları  zaman zaman kullanarak her fırsatta kahverenginin kendisine ne kadar çok yakıştığını hepimize kanıtladı.

Vazgeçilmez olan kahverengi saçlarından sonra tabii bir kısa bir uzun derken, değişen saç boylarını da ele almasak olmazdı. Çünkü dönem dönem uzayan uzun saçlarını bir anda kısa kestirmesiyle ne kadar cesur olduğunu da her fırsatta herkese gösterdi.

Yüzünün hafif oval yapısından dolayı kahkül modelleri de Esra Erol için uygun saç stillerinden biri olmuştur. Uzun koyu ve kumral saçlarına zaman zaman küçük dokunuşlarla farklılık yaratarak, kendisine yakışan bir stil yaratmayı başarmıştır.

Ama her şey bi yana sarı saçın da kendisine çok yakıştığını söylemeden geçmek olmaz. Buğday ve beyaz tene yakışan sarı tonlarını zaten tartışmak olmaz. Kendisinin de ten rengiyle uyum içerisinde olan sarı saç tonlarıyla ekranda yüz güzelliğinin ortaya çıktığını görüyoruz.

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir