Dinamik Trend: Fırfırlı Açık Omuz Elbiseler

Bu yaz enerjinin en yüksek seviyesini üzerinde hissetmeye ne dersin? Evet yanlış duymadınız, bu yaz fırfırlı ve Açık Omuz Elbise Modelleri enerjisiyle, belki sıradan bir günde, belki kızlarla geçirilen eğlenceli zamanlarda ya da çok özel bir buluşma anında stilinde sana eşlik etmeye tam gaz hazır. Peki bu dinamik ve romantik trende eşlik etmeye sen hazır mısın? Çünkü artık vakit, omuzları güneşle buluşturma vaktidir!

7o’ler modasından kalan bu en güçlü trend ile bohem çizgilerin yanı sıra günümüzün modernliğini de yakalamak mümkün oluyor. 70’lerin Açık Omuz trendi, fırfırların Latin rüzgarlarıyla birleşerek, stilinizde hem şık hem de hareketli bir görünüm kazandırıyor. Üstelik bir de yazın en enerjik rengi olan sarıyla bir araya geldiğinde değmeyin keyfimize! Zamanın çizgileriyle evrimleşen bu trend, romantik çizgilerin de öncüsü niteliğinde.

Her ortama, her zamana en etkili biçimde uyum sağlayabilecek olan bu trendi, kombinimizde damla görünümlü bir küpe ile daha da hareketlendiriyoruz. Yılın öncü trendlerinden olan örgü, ayakkabı tasarımlarına da sıçramışken, kombinimizde de bize eşlik ederek güncel ve feminen bir duruşa kavuşmamızı sağlıyor. Sen de farklı ve dinamik görünüme kavuşmaya ne desin? Öyleyse kombin parçalarını incelemeye başlamalısın!

Fırfırlı elbise

44.99 TL

Püsküllü deri çanta

74.99 TL

Örgü desen ayakkabı

89.99 TL

Boncuk uçlu küpe

17.99 TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir