Kadınları da Etkisi Altına Alan Erkek Parfümleri

Sadece sıradan Erkek Parfümleri olarak görmemek gerektiğini kanıtlayan uzmanlar, erkek parfümlerine duyulan kadın ilgisinin altını önemle çiziyorlar. Zaman artık her iki tarafı da etkisi altına doğru kokuyu bulma zamanı. Parfüm bir erkeğin maskülen tarzını belirlediği gibi, kişiliği ve zevklerinin de ipuçlarını ele veriyor. O yüzden hem baskın kokusuyla tarzınızı yansıtırken, hem de kadınlar tarafından da çok sevilen kokularla tüm dikkatleri üzerine çekmeye ne dersin?

Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte kadınların en sevdiği fresh, aromatik ve ferahlatıcı kokular ünlü parfüm markaları tarafından, Erkek Parfüm şişelerindeki yerlerine konulmaya başlandı. Kimbilir belki özel bir gününüzde, belki bir toplantıda ya da arkadaşlarla geçirilen sohbet zamanlarında kokunuzla herkesi büyüleyebiliriniz.

Hugo Boss No:6

Her ortama, her kıyafete uyum sağalayan bu parfum odunsu kokusuyla etkisi almayı çok iyi becerenlerden. Üstelik alışverişlerde kargo bedava!

Hugo Boss No:6

Her ortama, her kıyafete uyum sağalayan bu parfum odunsu kokusuyla etkisi almayı çok iyi becerenlerden. Üstelik alışverişlerde kargo bedava!

Hugo Boss Parfüm Seti

234.99 TL

Paco Robanne

Piyasaya ilk kadın parfümü üretimiyle başlayan marka çok fazla sevilmesi ve iyi giden satışlardan sonra erkek parfümü üretmeye başladı. Hafif kokusu ve özel şişe tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi çok iyi başaran parfümlerden biri diyebiliriz.

Paco Rabanne

222.00 TL

Angel Man-Thierry Mugler

Thierry Mugler kokusuna sahip olan bir erkek hem kendisini hem de çevresini kesinlikle tesir altına alacaktır. Tatlı kokuları ve aromaları kesinlikle içerisinde barındırmayan bu parfüm, baharat kokularıyla maskülen erkeksi tavrını en iyi yansıtan Erkek Parfümleri arasında yer alıyor.

Thierry Mugler Parfüm

234.00 TL

Calvin Klein-Eternity for men

Klasikler arasında yer alan bu parfüm 80’lerden günümüze etkisini hala kaybetmeden gelen parfümler arasında. Gül ağacı ve adaçayının birleşiminden oluşan çekici kokusuyla her ortamda fark edilmenizi sağlayacaktır.

Thierry Mugler Parfüm

234.00 TL

Tom Ford

Farkedilirliği konusunda hiç şüphesi ilk sıralarda gelen Tom Ford, çiçeksi ve meyve kokularıyla kadın-erkek olsun herkesin dikkati çekecek farfümlerden bir tanesi.

Tom Ford Men

292.00 TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir