Erkeklerin Kadınlarda En Çok Beğendiği 10 Şık Kıyafet

Hadi kendimize itiraf edelim! Biz kadınlar aldığımız her giysinin, (beğenerek alsak dahi) beğenilmesini isteriz. Yeni aldığımız birbirinden Şık Kıyafet modelleri , bizce ilk dakikadan itibaren tam bizim için yaratılmış durumda ama bir de ne kadar yakıştığını birinin söylemesi, günümüzün o dakikadan sonra muhteşem geçmesini sağlar nitelikte. Hele ki bu güzel sözleri söyleyen kişi hoşlandığımız bir erkek, eşimiz, nişanlımız ya da erkek arkadaşımız olunca, demeyin keyfimize! 

Bazılarınızın içinden ‘ben beğendikten sonra, başkası önemli değil” dediklerini duyar gibiyim. Ama şöyle bir gerçek var ki, her ne kadar öyle deseniz de kadınlar aldıkları her şeyin başkası tarafından da beğenilmesinden hoşlanırlar. ”Peki gerçekten erkekler kadınlarda neleri sevelerler?” sorusunun yanıtını hiç düşündünüz mü? İşte uzmanlar bu sorunun cevabını merak etmişler ve araştırmışlar. İşte bilimsel olarak da kanıtlanmış erkeklerin kadınlarda en sevdiği 10 Şık Kıyafet modelini sizler için hazırladık.

1-) İlle de Kırmızı!
2-) Evet yanlış duymadınız, Sneakers modelleri Erkekler tarafından kadınlara çok yakıştırılıyor.
3-) Tesadüf ki bu yılın da modası olan düşük omuz bluzlar erkeklerin kadınlarda en çok sevdiği bluzlar arasında geliyor.
4-)Beyaz Pantolonlar
5-) Kemik Çerçeveli Gözlükler
6-) Salaş Tişörtler
7-) Balık Etek Elbiseler
😎 Skinny Jeans
9-) Klasik Siyah Elbiseler
9-) Klasik Siyah Elbiseler
10-) Stiletto
Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir