Sezonun En Alımlı Trendi: Sallantılı Küpe

Bazı sezonların fazlasıyla dikkat çekerek zirvelere ulaşmış ve haliyle en popüler trendleri vardır ki, etkisi öyle kolay kolay gitmez. Tam bitti dersiniz, yeni haliyle yepyeni ve şık modelleriyle karşımıza çıkar. İşte onların arasında olan sallantılı Küpe trendi,  bu yaz da kadınların vazgeçilmezleri arasında! ”Peki bu sezon en çok hangi modellerle karşımıza çıkıyor?, Satın alırken hangi modelleri tercih etmeliyiz?

2016 Sezonunda Hangi Modellerle Karşımıza Çıkıyor?

2016 yaz sezonununa damga vuran bu küpeler, en çok boncuk detaylı ve disko topu şeklindeki modelleri ile karşımıza çıkıyor. Tasarımcıların, tasarımlarına da çokça ilham olan boncuk detayları bu bu sezon her yerde desek yeridir. Eski dönemlerde daha iri ve büyük şekilde karşımıza çıkan disko topu şeklindeki sallantılı küpeler, bu sezon daha küçük ve sade renkli modellerle vitrinlerde.

Nasıl Kombinlenir?

Özellikle bu küpelere sahip kadınların dikkat etmeleri gereken bir küçük detay ise, kesinlike saçlarını tamamen açık bırakmamaları önerilir. Küpenin odak noktası olup daha net görünebilmesi için, hafif dağınık topuz ya da at kuyruğu denilen toplama şekli en ideal olanı diyebiliriz. Kısa boyun yapısına sahip insanların, göz yanılmasıyla boynunu daha uzun göstereceği gibi, bu tarz küpeler boyu da haliyle daha da uzun gösterecektir.

Bu yazın trendlerinden olan çiçekli ve etnik desenli tulumlar, elbiseler, culottes pantolonlar bu tarz küpelerle birlikte kombinlediğinde, harika bir uyum yakalanıyor. Ilık yaz akşamalarında şıklığınıza şıklık katacak ve alımlı olmanızı sağlayacak bu yeni trendi, şimdi keşfetmeye başlamalısınız!

Boncuk uçlu küpe

29,99TL

Boncuk uçlu küpe

29,99TL

Metal uçlu küpe

29,99TL

Metal uçlu küpe

29,99TL

Seramik çiçekli küpe

35,99TL

Karma parçalı küpe

35,99TL

Çiçekli küpe

45,99TL

Metal uçlu küpe

45,99TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir