Plaj Trendi: Ayaklarda El işi Sandalet Şıklığı

Bu yaz plaj şıklığını yakalamanın en iyi yolu ayakları özgür bırakmaktan geçiyor. Kalın tabanlı sandaletler, terlikler sokak modasında geçerliliğini korurken, plaj modası ise tamamen kendi hakimiyetini kuruyor. İşte karşınızda plaj modasına hakim, yepyeni trend el işi Sandalet Modelleri!

Plaj şıklığı denilince trend olan mayo ve bikinilerin yeterli olacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Şıklık farklı olmak, farklı stillere ve trendlere açık olmaktan geçiyor. Yani bu yaz şık olmak istiyorsanız, kesinlikle cesur olmalısınız!

Hem farklı hem de plajlarda özgün stil arayışında olan herkesin, bu tasarım hikayesine mutlaka kulak vermeleri gerekiyor. Çünkü New Tork’ta başlayıp, yetenekli ellerin son dokunuşları için Diyarbakır’a kadar uzandığı hikaye bu! ‘My beachy Side’ markasının tasarımlara öncülük yaparken, ülkemizde de Doğu Anadolu kadınlarının ne kadar marifetli olduklarını gösterdikleri adeta bir sanat harikası olan bu el işi Sandalet trendini mutlaka denemelisin! Ülkemizde üretilen bu el işi sandalet modelleri, özellikle dünyanın her yerindeki plajları sarmış durumda. Eğer bu sandaletleri nasıl edinirim diyorsan, linke tıklamalısın!

Ya da hayalindeli farklı modeli sen yapabilirsin!

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir