Stilinizi Hareketlendirecek Anvelop Etek Kombini

2016 sezonu yeni bir trende ev sahipliği yaparken aynı zamanda ne kadar iddialı olduğunu da hepimize kanıtlıyor. Anvelopkesim  ilk kez ünlü tasarımcı Diana Von Furstenberg ile hayatımıza giriş yapmıştı. Ve o günden bu güne bu trend zaman zaman elbiselerle de karşımıza çıksa da, bu yaz artık en farklı Anvelop Etek Modelleriyle tamamen dolaplarımızda yerlerini almaya başladılar.

Anvelop Etek kesim ve kalıbı ile gerçekten de iddialı ve şık modellerden biri. Yırtmaç seven kadınlar için şık ve her ortama, stile uygun. Bu yaz sık sık sokak modasında da rastladığımız bu trendin, ister gideceğin bir ortamda ister günlük stilinde sana eşlik etmesini istemez misin? Belki de gideceğin ilk buluşman da etkiliyeci bir kıyafet arıyorsan işte bu kombin tam da senin için!

Hem de sezonun en trend parçalarıyla beraber kombinlendiğinde en şık sen olacaksın. Omzu düşük beyaz bir bluz ile tüm gözleri üzerine çekerken, sezonun en hit anvelop eteği ile de dengeli bir uyum yakalaman mümkün olacak. Tabii ki bununla kalmayıp yüz ifadesi tasarımlarına sahip çantaların bu yıl ne kadar popüler olduğunu duymuşsundur. İşte son dokunuş bu trend ayakkabı ve çantanı da yanına aldığında harikalar yaratmaya hazır olmalısın!

Dökümlü anvelop etek

79.99 tl

Tişört

39.99 tl

İşleme detaylı çanta

29.99 tl

Ucu sivri ve düz tabanlı ayakkabı

99.99 tl

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir