2017’de Sizi Ortamların Gözdesi Haline Getirecek 7 Trend!

2017 yılına giriş yaptığımızdan beri güzellik ve moda sektörü de hız kesmeden trendlerini belli etmeye başladı. Her bir madde tüm gözlerin odak noktası olmak için yerlerini çoktan aldılar bile! İşte aralarından özenle seçilmiş, yılın en gözde 10 trendi senin için!

1.) 2017 yılının işte bomba gibi ilk trendi geliyor: Bakır tonları. Girilen her ortamda dikkatleri üzerine çekmekten hoşlanan kadınlar için yılın en ideal trendi diyebiliriz 🙂
2.) Geçen seneden beri hayatımızda olan metalik modası, hız kesmeden yılın seçilmiş trendleri arasında bu yıl da yerini almayı başarıyor.  Bu yıl her yer metalik!
3.) 2017’de şunu kesinlikle savunabiliriz ki, elinizdeki maşaları ve düzleştiricileri mutlaka kenara bırakmalısınız. Yıkadıktan sonra hafik sekillendirici sürdüğünüz saçlarınızla bu sezon daha havalı gözükeceksiniz.
4.) Holografik şekillerle tanışma zamanı geldi de çattı. Ojelerden, makyaj ürünlerinin kullanımına kadar geçişlerden ilham alarak yaratıcılığınızı ön plana çıkarmalısınız <3
5.) 90’lı yıllarda tanıştığımız, düğünlerin vazgeçilmezi olan simler 2017 yılında kendini geliştirerek güzellik sektöründe bambaşka yönüyle karşımıza çıkıyor. Zira rujlardan, ojelere kadar farklılık arayanların ilk tercihi.
6.) Güzellik sektörü 2017 yılından itibaren gelişim göstererek bir buluşa daha imza attı. Nedir diye sorarsanız, pudra süngerinin yerine gelen şeffaf süngerler. Normal süngerin aksine, pudra ya da allığınızın yüzünüze daha eşit ve hafif oranlarda yayılmasını sağlıyor.
7.) Dudaklarınız çatladı ya da kurudu mu? Bilinen nemlendiriciler de işe yaramadı diyorsanız, işte son zamanlarda ünlüler arasında bile sıkça kullanılan bu son teknoloji nemlendiriciye mutlaka göz atmalısınız 🙂
Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir