2016 Yılında Hafızalara Kazınan 7 trend!

2016 yılının bitmesine az bir zaman kala, hafızalarımıza kazınmış olan trendleri inceleme altına aldık. Kimileri olay konusu olmuş eleştirilirken, kimileri de en çok benimsenen trendlere dönüşmeyi başarmışlar. İşte acısıyla tatlısıyla 2016 yılında hayatlarımıza gitmeyi başarmış 7 trend!

1.) Yer Çekimine Meydan Okuyan Omuzlar, belki de 2016 yılı boyunca moda bloglarından alışveriş sitelerine kadar, en çok rastladığımız trendlerin başında geldiler.
2.) Evet yaz aylarından itibaren bir çoğumuzu etkisine alan bir diğer trend ise kuşkusuz vücut zincirleri oldu. 2016 yılı bouunca sokaklarda, plajlarda her daim kadınların şıklıklarına büyük katkıları oldu.
3.) Bazen de öyle bir trend geldi ki, hepimiz ne yapacağımızı şaşırdık. İşte onlardan bir tanesi; gece ve gündüzü birbirine karıştırmamıza sebep olan gecelik görünümlü elbiseler.
4.)Eskiden çift küpelerimizin tekini kaybettiğimizde kullanamaz ve çok üzülürdük. İşte 2016 yılında çaresizliklerden doğan ‘tek küpe’ trendi adeta hepimizin kurtarıcısı oldu. Hatta çok cool olduğunu da söylesek yanlış olmaz.
5.) Yılın bitmesine yakın, bitmeyeceğine inandığımız bir diğer trend ise ‘cooker’ yani tasma kolyeler. Sokaklarda stillerde yeni bir akım başlattığını söylemek doğru olur.
6.) Bir uzun bir kısa derken, 2016 yılında tam ortasını bulan saçlar, lob kesim tarzıyla tüm sokakları sarmayı başardı. Belki de uzun zaman uzattığımız saçlarımızı kesmemize neden olan bu trend, yılın en çok sevilenlerinden oldu!
7.) Grinin elli tonunu uyguladığımız saçlarla, adeta yaş atlasak da bu trendi çok sevdik.
Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

One reply on “2016 Yılında Hafızalara Kazınan 7 trend!

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir