2016 ilkbahar-yaz erkek modasında Dolce&Gabbana Esintisi!

2016 İlkbahar-yaz erkek modasında bu yıl, koleksiyonlar görücüye hatta satışa çıktı bile! Bunların yanında yazın trendlerini, efsane bir stille tasarıma dönüştürenler arasında en göze çarpanlardan biri de Dolce&Gabbana koleksiyonu oldu. Rengarenk bir yaza sen de Dolce Gabbana ile girmeye ne dersin?

2016 ilkbahar-yaz erkek modasında

devrim niteliğinde bir sezon olacak desek yeridir. 2016 ilkbahar-yaz erkek modasında rengarenk desenler, canlı renkler sadece kadınların değil erkek giyiminin de vazgeçilmezi olacak. ”BİRDS OF PARADİSE” yani ”Cennet Kuşları” olarak tanımladığı koleksiyonuyla kuş desenleri ve çiçek desenlerini ön planda tutarak, erkek modasının farklı bir yanını harekete geçirdiğini görüyoruz.

Ünlü marka, bu yıl 2016 ilkbahar-yaz erkek modasında özellikle doğu kültür sanatının motiflerini de farklı bir stilde karikatürize ederek,  aksesuar ve gömleklerde farklı bir tema yarattığını görüyoruz.

Tüm bunların yanında, 2016 ilkbahar-yaz erkek modasında bu yıl markanın koleksiyonunda öne çıkan diğer bir ayrıntı ise, papyon, fular ve çeşitli motiflerden oluşturulmuş kravatların ön planda olması. Özellikle ipek ve poplin gömleklerle kombin edildiğinde erkek stilinin eksantrik yanını ortaya çıkarmayı hedeflemiş görünüyor. Koleksiyona göz atmak için buraya tıklayınız.		
Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir