1 Beyaz Tişört ile 4 farklı Kombin

Niyetiniz ister günlük sokak stilinizi, ister ofis şıklığınızı tamamlamak olsun, 1 beyaz Tişört ile 4 farklı kombin yaparak tüm haftayı geçirmenizin mümkün olduğunu söylesek? Evet yanlış duymadınız, hepimizin evinde olan ve çoğu zaman da her ortamda rahatça tercih ettiğimiz beyaz tişörtümüzle, her ortama uygun 4 farklı stil oluşturuyoruz.

Kombin 1
Bu yazında trendleri arasında olan culottes pantolon ile, tişörtü kombinleyerek adeta kombininize hareket katacaksınız! Beyaz Tişört sadeliğini dengelecek olan culottes pantolon, dinamik bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. Bunun yanı sıra hafif topuklu deri ayakkabı ile de kombinimize renk katarak, hem rahat hem de daha modern ve şık bir görünüm sağlamış olacaksınız.

Kısa paçalı dokuma pantolon

89,99TL

Topuklu deri ayakkabı

149,99TL

Kombin 2:

70’ler modası bu yıl tüm vitrinleri sarmış durumda. Yıllar ilerlese bile, moda hala eski dönemin izlerini ve çizgilerini taşımaktan hiç vazgeçmiyor. Bunlardan biri de kuşkusuz önden düğmeli kot etek trendi! Sivri burun düz babet ile kombinleyeceğiniz Tişört ve eteğiniz ile, tüm gözleri üzerinize çekmek mümkün olacak! Özellikle sıra dışı ve farklı olmayı severlerin, bu yaz stilinde mutlaka yer vermeleri gereken kombinler arasında yer alıyor.

Düğmeli kot etek

99,99TL

Ucu sivri ve düz tabanlı ayakkabı

89,99TL

Kombin 3

2016 sezonunun vazgeçilmezleri arasında olan desenli pantolon ve bunu tamamlayacak olan beyaz spor ayakkabıyla birlikte Tişörtünüzü kombinlediğinizde ise, daha spor ve rahat bir bir şıklık yaratmanız mümkün olacak.  İsterseniz de sade bir topuklu ayakkabıyla kombinizi tamamlayarak, ofis ortamlarında da giyebileceğiniz bir stil oluşturabilirsiniz.

Desenli dökümlü pantolon

79,99TL

Saçaklı deri spor ayakkabı

149,99TL

Kombin 4

Sezonun sevilen trendlerinden olan etnik ve çiçek desenlerin süslediği bir etek ile de minimal ve bohem bir şıklık yaratabilirsiniz. Eteğin desenleri hem hareketlilik katacak hem de enerjinize enerji katacak bir görünüm sağlayacak. Tüm bunları da uyum içerisinde tamamlayacak güneş gözlüğü ve sade bir kolye ile de şıklığınıza şıklık katacaksınız!

Desenli etek

79,99TL

Deri bantlı sandalet

99,99TL

Paylas, Modayı Yakala!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir